Můj Lov

Můj Lov
 
Všeobecné podmínky
 
 1. Provozovatelem internetových stránek www.mujlov.cz (dále jen Portál) je Pavel Hrabal (dále jen Provozovatel), který je v souladu se zákonem 121/2000 Sb., autorský zákon (dále jen Autorský zákon) oprávněn vykonávat majetková práva k těmto internetovým stránkám.
 2. Tyto všeobecné podmínky se vztahují na všechny osoby (uživatele), které mají v úmyslu užívat portál.
 3. Bez souhlasu provozovatele není dovoleno užívat portál jinak než pro vlastní potřebu (a to jak v celku, tak jejich jednotlivé části). Jiné využití podléhá předchozímu schválení ze strany provozovatele v souladu s Autorským zákonem. Přístup na portál a jeho užití je bezplatné.
 4. Některé služby portálu jsou dostupné pouze registrovaným uživatelům. Registrace je podmíněna uvedením přezdívky, jména, příjmení a e-mailu, který musí být platný po celou dobu trvání registrace. Přezdívku není možno po celou dobu trvání registrace měnit. Uživatel nemá žádný právní nárok na schválení registrace a tento nelze žádným způsobem vymáhat.
 5. Je zakázáno jakýmkoliv způsobem zasahovat bez souhlasu provozovatele do technické podstaty či obsahu portálu (s výjimkou částí, které jsou určeny registrovaným uživatelům). Pouze provozovatel má právo rozhodovat o změně, odstranění či doplnění jakékoliv součásti těchto stránek.
 6. Některé z informací publikovaných na portálu přebírá provozovatel z jiných zdrojů, které pokládá za důvěryhodné. Přesto provozovatel v žádném případě neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných informací.
 7. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které uživatelům mohou vzniknout v souvislosti s užíváním portálu. Provozovatel také nenese žádnou odpovědnost za reklamu, popř. jinou formu propagace prováděnou jakýmkoliv třetím subjektem prostřednictvím portálu. Provozovatel dále nenese žádnou odpovědnost za obsah internetových stránek patřících třetím subjektům, které lze navštívit prostřednictvím portálu.
 8. Názory uživatelů vyjádřené v diskusních fórech, komentářích, článcích apod. se nemusí shodovat s názorem provozovatele portálu a ten za ně nenese žádnou odpovědnost. Odpovědnost je zcela na straně autora.
 9. Na Portálu se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.
 10. Tyto všeobecné podmínky je oprávněn měnit či doplňovat pouze provozovatel. Právní vztahy, které mezi provozovatelem a uživatelem portálu vznikly před změnou či zrušením všeobecných podmínek se řídí podle aktuálního znění.
 11. Tyto všeobecné podmínky jsou platné od 28.11.2007.

‹‹ Zpět na úvodní stranu

Můj Lov
 
         
Uživatel
Přezdívka

Heslo

Registrace  Změna hesla
         
   
 
         
Dnes
Středa 19. února 2020
svátek má Patrik
         
 
         
Předpověď počasí

         
 
Novinky |  Můj lov |  Trofeje |  Články |  Atlas ryb |  Prodejny |  Odkazy |  Diskuze |  Všeobecné podmínky  © 2020 Pavel Hrabal