Můj Lov

Můj Lov
 
Registrace nového uživatele
 
Přezdívka:
Jméno:
Příjmení:
Heslo:
E-Mail:
 
Zadej bezpečnostní kód:
 

Stiskem tlačítka Odeslat uživatel vyjadřuje svůj souhlas a zavazuje se užívat služeb tohoto portálu v souladu s níže uvedenými Pravidly a Všeobecnými podmínkami.

Po zaregistrování vyčkejte na potvrzující e-mail, ve kterém naleznete další informace o způsobu aktivace účtu. V případě, že nelze rozpoznat některé znaky v bezpečnostním kódu, obnovte (znovu otevřete) tuto stránku.

Heslo si můžete změnit zde.

Pravidla portálu mujlov.cz

Tyto pravidla mají za cíl podporovat základní principy chování na Internetu - dodržování zákonů, zákaz zneužívání diskusního prostoru ke spamování či komerčním aktivitám a slušnost.
 
  1. Je zakázáno znehodnocování příspěvků jiných uživatelů zasíláním příspěvků, které nesouvisejí s původním tématem příspěvku. Dále je zakázáno vkládat příspěvky obsahující spam, flamewar (např. benzín vs. nafta), příspěvky obsahující vulgarismy, příspěvky s cílem urazit nebo ponížit jiné uživatele a hromadné zasílání příspěvků bez zásadní informační hodnoty do diskuze za účelem dosažení co nejvyššího počtu příspěvků nebo jiného zvýhodnění vůči ostatním uživatelům (tzv. flooding).
  2. Je zakázána jakákoli forma distribuce materiálů či informací (hudba, crack, warez, scan článku) podléhajících autorskému právu dle Autorského zákona. Výjimku tvoří soukromé inzeráty uživatelů, prodávajících tyto materiály či informace v souladu s autorským zákonem.
  3. Uživatel je povinen v případě citací uvádět autora či odkaz na zdroj.
  4. Provozovatel nebo jím určený zástupce je oprávněn smazat zdvojené příspěvky, přesouvat příspěvky podle jejich obsahu mezi jednotlivými sekcemi diskusního fóra, uzamykat příspěvky, které je vhodné nemazat, ale zabránit směrování diskuse jiným směrem, než požadoval zakladatel příspěvku.
  5. Provozovatel nebo jím určený zástupce je oprávněn smazat příspěvek, zaslat napomenutí uživatele, popřípadě zrušit registraci v případě porušení těchto pravidel, dobrých mravů či poškozování dobrého jména portálu nebo provozovatele.
  6. Provozovatel se zaručuje, že e-maily uživatelů nebudou v žádném případě hromadně poskytnuty třetím osobám. Toto ustanovení se nevztahuje na zobrazování e-mailu v rámci uživatelského profilu.
  7. Systém u každého příspěvku automaticky zaznamenává IP adresu autora, která může být poskytnuta Policii ČR či příslušným orgánům v souladu se zákony ČR.
  8. Tato pravidla jsou platná od 28.11.2007.

‹‹ Zpět na úvodní stranu

Můj Lov
 
         
Uživatel
Přezdívka

Heslo

Registrace  Změna hesla
         
   
 
         
Dnes
Středa 19. února 2020
svátek má Patrik
         
 
         
Předpověď počasí

         
 
Novinky |  Můj lov |  Trofeje |  Články |  Atlas ryb |  Prodejny |  Odkazy |  Diskuze |  Všeobecné podmínky  © 2020 Pavel Hrabal