Můj Lov

Můj Lov
 

jakou děličku pro začátečníka

12.1.08 16:34 paia odpovědět 
přemýšlím o tom, že bych vyměnil své obstarožní teleskopy od Tony za nějakou třídílnou děličku (kaprařskou). má někdo tip na nějakej relativně kvalitní výrobek, jehož cena mě nezruinuje?
14.1.08 19:24 Chose odpovědět 
Vykašli se na kaprový děličky a pořiď reletivně kvalitní mušák :-)
15.1.08 08:37 paia odpovědět 
k tomu bych musel mit napred povolenku... :o)
19.3.08 10:42 paia odpovědět 
takze po dlouhem vyberu jsem byl utracet, koupil jsem nakonec Shimano Nexave, pote co jsem me v rukach pruty od Byronu, Sangeru (Shakespeare), Spro, DAM a levny Alivio. snad me nezklamou.
24.6.09 19:03 karel.dedecius odpovědět 
proutek dobrej, ale moc se v tomto neorientuji ja nejak nehledim na cenu a na znacku jako spravnemu rybari by jse prut mel libit a sedet v ruce :) takze pokud ti sedli ptroutky do rucky bude to fajn a nezklamou te :)
25.6.09 15:39 paia odpovědět 
no, dnes už spíš uvažuju, že je prodám, letos jsem je ještě neměl u vody, feeder u mě jasně vede.
10.12.13 23:26 Rapala72 odpovědět 
Jakou děličku pro začátečníka... řekl bych že to jednoduše závisí od toho kolik může rybář investovat,to je jediný hendikep asi většiny rybářů,takže hledáme kompromisi.Syn mi chytá druhým rokem a začal hned chytat s feederem (ROBINSON TRITIUM 3,30m - 35-80g.) myslím že je to slušný proutek a to i cenou a to letos se dala na rybařinu i má dcera a se stejným náčiním má už za sebou i úspěšné závody...Já osobně jsem se nikdy žádných závodů ne z účastnil,takže si to užívám jako technická podpora mích dětí...Letošní rok jsme už uzavřeli a už se těším na ten další...
13.12.13 23:11 paia odpovědět 
Po pěti letech jsem si opět pořídil kaprák, tentokrát ale kratší, šoulačkový dvoudíl 2,70 m od Soniku s označením Margin sk XTR. Mým úmyslem je použít ho na lov větších kaprů v době, kdy si hraju s drobotí na plavanou. Skloubit totiž koukání na splávek s koukáním na feeder špičku moc nejde a většinou to končí tím, že jeden z těchto prutů má tendenci utéct do vody... ;o)

‹‹ Zpět na Rybářské náčiní

Můj Lov
 
         
Uživatel
Přezdívka

Heslo

Registrace  Změna hesla
         
   
 
         
Dnes
Úterý 28. ledna 2020
svátek má Otýlie
         
 
         
Předpověď počasí

         
 
Novinky |  Můj lov |  Trofeje |  Články |  Atlas ryb |  Prodejny |  Odkazy |  Diskuze |  Všeobecné podmínky  © 2020 Pavel Hrabal