Můj Lov

Můj Lov
 

SEZÓNA 2013

5.3.13 10:07 Rapala72 odpovědět 
KOLEGOVÉ CO NÁM LETOŠNÍ ROK NACHYSTÁ ZA POČASÍ A ZA ZÁŽITKY U VODY?
17.3.13 17:17 skwor odpovědět 
Nějak letos zatím velké plány nemám. Určitě chci v létě na Litavku a Ohři s muškou. Určitě bych rád zkusil i amury na místě, kde jsem je loni objevil a v létě vláčka. Letos jenom doma, bez návštěvy zahraničí.
30.3.13 23:33 JohnMcE odpovědět 
Při svém věku a práci bych chtěl mít co nejvíc času na toulání kolem vody. Teď asi co nejdřív jaro, teplo a slunce a k tomu plavanou na řece. Postupně přechod k feederu a od 16.6. už jen vláčka, vláčka, vláčka:-)
K tomu dvě až tři týdenní výpravy s přáteli kapraři, kde spíš fotím a koukám se, jak se velké ryby chytají:-)))
O zahraniční výpravě zatím nepřemýšlím. I když - taková návštěva úžasných míst Jakuba Hutňana alias eXecutora na Východním Slovensku a jeho průvodcovství při chytání bolenů, pruhatců, candátů, velkých tloušťů:-)))
15.4.13 18:35 paia odpovědět 
Tak už to začalo! Konečně je u vody trošku snesitelně, snad nás vezmou i ty ryby na milost. Letos bych už snad mohl pokořit nějakou větší štiku a nezlobil bych se za pruhovanýho mohykána. ;o)
12.6.13 17:02 Kain odpovědět 
Letošní rok je teprve v půlce a už nám nachystal prudké změny počasí, dlouhá zima, jaro bez jara a vyvrcholením jsou prudké přívalové deště, které přinesli povodně v celé evropě. Na rybách jsem byl letos jen 4x a pro povolenku si jdu teprve v pátek (letos se chci plně věnovat lovu dravců) mám ale strach z vyhozených peněz, mám strach, že velká voda odnesla ryby z čech dál po proudu a odnesla si také romantická zakoutí podél řek, potoků a rybníků. Ano i povodně mají své výhody, které ovšem na první pohled nejsou vidět, protože pod vodu není vidět a tudíž nikdo neví jak se zvětšila hloubka pod jezy, jak se vyformovalo koryto řeky a kam voda přinesla spoustu překážek, které by jsme loni na pro nás známém místě hledali marně. Doufám, že se příroda a také povodněmi postižení lidé co nejdřív vzpamatují a snad se podaří chytit i něakou u pěknou rybu, která odolala náporům silných proudů slitých řek a potoků...
2.7.13 08:12 paia odpovědět 
Já si zatím neůžu po povodních stěžovat, ryby jsou a dají se najít i pěkny kousky. Teď jsme sice docela vyhořeli, ale jinak se mi to docela líbí. Ještě musím omrknout nějakou větší řeku, ale podle zpráv od jiných rybářů to vypadá na slušnou sezónu i přes tu nepřízeň, která nás na začátku postihla. Teď jen si splnit ty předsevzetí... okyš kolem 40 cm, štiku k metru, kapra a parmu přes 80... ;o)
11.7.13 16:41 Kain odpovědět 
I ja jsem byl nakonec mile překvapen navštívil jsem jeden menší potok, který se vlévá do Ohře a který také postihla povoděn. Prochytával jsem rotačkou č.1 místa pod jezem a výsledek byl několik pěkných okounů a také jedno štíhle tak 12 cm:) Vše jsem vyháknul rovnou ve vodě.. Kamarád co šel s proudem dostal také dva menší okouny a jednoho tlouštáka kolem 30. Takže mě spadl kámen ze srdce a mam radost že voda nezustala bez života. Otázkou pro mě je jak to bude na Nechranicích, kde jsem byl pouze na zahájení a kde je furt strašně moc vody, takže se nedá prakticky ze břehu chytat - jen na některých místech a ty jsou zpravidla obsazeny "bobkaři". Určitě se tomuto revíru budu letos více věnovat, protože chodím k vodě hlavně zachytat, odpočinout a ne jen pro maso tak jak to něktěří dělají.
5.11.13 19:47 skwor odpovědět 
Tak asi je čas pomalu hodnotit... Celkově to byla sezóna horší, ale pár ryb si pamatovat budu. Konkrétně 42cm karase, stejně dlouhé potočáka, kilovou plotici a několik parádních zářijových okounů. Sem tam štika, candát. Konečně jsem se taky dostal k chytání na multíky a poměrně mě to chytlo.
24.11.13 18:36 paia odpovědět 
Já mělsezónu vydařenou, nulu jsem měl letos jen jednou, jinak mám dost slušných kaprů, některé i přes 60, velkých i malých parem, velkých tloušťů, zážitek byl skoro metrovej sumec na feeder a úhoř jak moje ruka.

‹‹ Zpět na Všeobecné

Můj Lov
 
         
Uživatel
Přezdívka

Heslo

Registrace  Změna hesla
         
   
 
         
Dnes
Úterý 28. ledna 2020
svátek má Otýlie
         
 
         
Předpověď počasí

         
 
Novinky |  Můj lov |  Trofeje |  Články |  Atlas ryb |  Prodejny |  Odkazy |  Diskuze |  Všeobecné podmínky  © 2020 Pavel Hrabal