Můj Lov

Můj Lov
 
Rubriky
 
(24.11.2010, Návody)

Víte jaký je rozdíl mezi klasickými bročky a stylkami, proč se používají netoxické zátěže a jak je to vlastně s označováním váhy? Na to všechno by vám měl odpovědět tento článek.

 
(04.11.2010, Návody)

Namíchat správné krmení pro konkrétní typ vody a cílovou rybu je někdy docela věda. V tomto článku bych se rád věnoval Belgickému krmení značky Marcel Van Den Eynde, která je známá nejen díky tomu, že se jedná o oblíbenou značku několikanásobného mistra světa v plavané Boba Nudda.

 
(07.06.2010, Reportáže)

Konečně začala ta pravá sezóna, kdy jsou ryby aktivní před třením a snaží se po dlouhé zimě získat dostatek energie na blížící se tření. Tento fakt poměrně dost ovlivňuje i úvodní zápolení na pískovně v Krčmani, kde se stejně jako loni konalo první kolo krajského přeboru a divize.

 
(03.03.2010, Návody)

Asi to zná každý, kdo na feeder chytá - zlomil jsem špičku a teď babo raď, jakou mám vlastně koupit? Drahou originální nebo levnější neoriginální, u některých výrobců dokonce není možné náhradní špičky sehnat vůbec. Tento článek by měl být uceleným přehledem, který nám pomůže při výběru náhradní špičky, kde nás kromě gramáže zajímá především průměr konce, který se zasazuje do prutu.

 
(28.10.2009, Reportáže)

Už jsem tu delší dobu nic nenapsal. Není to ovšem ani tak z důvodu, že by nebylo o čem, jen jsem prostě línej a v poslední době se mi taky nedostávalo moc času. Mám totiž dovolenou, kterou trávím jak jinak než na rybách. Dnes se ovšem otevřela dosud nepopsaná kniha a já začal psát první řádky svého muškařského života.

 
(07.10.2009, Reportáže)

Na Střeleckém ostrově v Praze skončil víkend plný rybářských rekordů. Na podzimní svátek ryb, rybářů, gastronomie, her a zábavy Fish festival 2009 zavítalo na dvacet tisíc návštěvníků. Pozadu nezůstal ani doprovodný závod v lovu pstruhů na mušku Orvis cup 2009. Rekord padl v počtu ulovených ryb, velikosti chycených ryb i množství chycených pstruhů v jednom kole.

 
(30.09.2009, Reportáže)

Podzimní svátek ryb, rybářů, gastronomie, her a zábavy dnes odstartoval na Střeleckém ostrově. Pražský primátor Pavel Bém vypustil do Vltavy deset tisíc kusů ryb a zahájil tak akci Fish festival 2009. Doprovází ji už čtvrtý ročník velkého mezinárodního závodu v lovu pstruhů na mušku Orvis cup.

 
(27.09.2009, Reportáže)

Předposlední zářijový víkend se na řece Moravě v Uherském Hradišti konalo odložené Grand Prix Moravy v rybolovné technice lovu na feeder. Zatímco původní termín byl odložen z důvodu velké vody, nyní jsme se potýkali přesně s opačným stavem. V řece totiž chybělo minimálně půl metru vody a i průtok pod 10 kubíků nasvědčoval tomu, že konec léta byl opravdu suchý.

 
(07.09.2009, Reportáže)

V neděli 6. 9. 2009 se na revíru Morava 14 za mostem na Chropyni uskutečnily rybářské minizávody. Pořadatelem tohoto závodu byla MO Tovačov a především Marian Mokryš, kterého známe z feeder týmu Vydry z Moravy.

 
(05.05.2009, Reportáže)

Dne 1.5.2009 se v Olomouci na revíru Morava 18 (479 049) konalo první kolo závodu v lovu ryb na udici - O pohár hejtmana Olomouckého kraje. Závodu se zúčastnilo 42 mladých rybářů z organizací ČRS Olomouckého kraje. Za krásného letního počasí mladí rybáři lovili převážně plotice, cejny a oukleje, spletl se i malý kapřík. Mezi mladé rybáře zavítal i hejtman Olomouckého kraje, pan Tesařík, který převzal nad touto akcí záštitu.

 
Strana:  1   2   3   4   5 

‹‹ Zpět na úvodní stranu

Můj Lov
 
         
Uživatel
Přezdívka

Heslo

Registrace  Změna hesla
         
   
 
         
Dnes
Středa 29. ledna 2020
svátek má Zdislava
         
 
         
Předpověď počasí

         
 
Novinky |  Můj lov |  Trofeje |  Články |  Atlas ryb |  Prodejny |  Odkazy |  Diskuze |  Všeobecné podmínky  © 2020 Pavel Hrabal