Můj Lov

Můj Lov
 
Rubriky
 
(20.10.2012, Reportáže)

Dny pokračují vesměs ve znamení menších štik. Častokrát kvůli tomu beru do lodě jen jemnější prut, abych si užil zdolávání.

 
(08.10.2012, Reportáže)

Další den patří průzkumu řeky. I když řeka není to správné označení, voda má spíše charakter jezera.

 
(24.09.2012, Reportáže)

A je to tady. Po půlročních přípravách opět sedím v autě směřujícím do Skandinávie. Od mé první cesty na sever Evropy uplynuly již dva roky a tak se i přes vidinu 2400 km dlouhé cesty těším.

 
(30.04.2012, Reportáže)

O tom, že přívlač je cíleným lovem dravých ryb, nemůže být sporu. Přesto se občas pod hladinou dějí věci, které jsou na hranici našeho chápání. Často se pak v hitparádách trofejních úlovků podivujeme nad desetikilovými candáty na burizon, metrovými štikami na kolínko a jinými raritami.

 
(14.02.2012, Návody)

Mým nejoblíbenějším způsobem lovu je již několik let přívlač. Dříve jsem se věnoval převážně nejjemnějšímu lovu dravců, ultralehké přívlači. V posledních letech se však mou srdcovou záležitostí stal lov na hladinové nástrahy.

 
(24.12.2011, Reportáže)

Problém kormorána velkého již není jen otázkou příslušných orgánů, zabývajících se ochranou přírody, ale čím dál více zasahuje také do běžného života především rybářů, kterým tento pták páchá na mnoha lokalitách nenahraditelné ztráty na rybí populaci.

 
(24.11.2010, Návody)

Víte jaký je rozdíl mezi klasickými bročky a stylkami, proč se používají netoxické zátěže a jak je to vlastně s označováním váhy? Na to všechno by vám měl odpovědět tento článek.

 
(04.11.2010, Návody)

Namíchat správné krmení pro konkrétní typ vody a cílovou rybu je někdy docela věda. V tomto článku bych se rád věnoval Belgickému krmení značky Marcel Van Den Eynde, která je známá nejen díky tomu, že se jedná o oblíbenou značku několikanásobného mistra světa v plavané Boba Nudda.

 
(07.06.2010, Reportáže)

Konečně začala ta pravá sezóna, kdy jsou ryby aktivní před třením a snaží se po dlouhé zimě získat dostatek energie na blížící se tření. Tento fakt poměrně dost ovlivňuje i úvodní zápolení na pískovně v Krčmani, kde se stejně jako loni konalo první kolo krajského přeboru a divize.

 
(03.03.2010, Návody)

Asi to zná každý, kdo na feeder chytá - zlomil jsem špičku a teď babo raď, jakou mám vlastně koupit? Drahou originální nebo levnější neoriginální, u některých výrobců dokonce není možné náhradní špičky sehnat vůbec. Tento článek by měl být uceleným přehledem, který nám pomůže při výběru náhradní špičky, kde nás kromě gramáže zajímá především průměr konce, který se zasazuje do prutu.

 
Strana:  1   2   3   4   5 

‹‹ Zpět na úvodní stranu

Můj Lov
 
         
Uživatel
Přezdívka

Heslo

Registrace  Změna hesla
         
   
         
Reklama
         
 
         
Dnes
Čtvrtek 18. ledna 2018
svátek má Vladislav
         
 
         
Předpověď počasí

         
 
         
Servis
Přidat do oblíbených

Naše ikonka:
Můj lov

Online 1 návštěvník.
         
 
Novinky |  Můj lov |  Trofeje |  Články |  Atlas ryb |  Prodejny |  Odkazy |  Diskuze |  Všeobecné podmínky  © 2018 Pavel Hrabal, hosting Wedos.